Декоративна наклейка на стіл Чорний мотоцикл байк вінілова плівка самоклейка, транспорт, чорний 60 х 100 см

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: БП-av11533
від 260 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Декоративна наклейка на стіл Чорний мотоцикл байк вінілова плівка самоклейка, транспорт, чорний 60 х 100 см»

З кожним замовленням у нашому магазині Ви отримуєте приємний сюрприз абсолютно безплатно! Цей сюрприз гарантовано буде корисний під час прикрашення Вашого інтер'єру.
Приємних покупок!
На візуалізації представлений варіант обклеювання столу з округленими кутами, всі самоклейні плівки виготовляються в прямокутному вигляді!
Вінілова наклейка для стола
- швидко наноситься на будь-яку структуру ДСП або рівну поверхню з незначними шорсткостями.
- миттєво змінить ваш інтер'єр і освіять ваші меблі.
- приховає будь-яку вади на поверхні столу.
- захищена прозорою ламінацією, ви можете протирати її без страху пошкодити зображення.
Величезна база зображень
Наша база містить тільки якісні зображення, які можна розтягнути до розмірів 2 х 2 метри без істотної втрати якості. У Вашому розпорядженні понад 200 мільйонів зображень із відомих світових фотобанків, які можна швидко відсортувати за ключовими словами.
Будь-який потрібний розмір
Ми виготовляємо інтер'єрні наклейки та за індивідуальними розмірами. Наші дизайнери швидко створять макет під необхідні Вам розміри. Наклейка буде готова впродовж однієї доби після твердження макета.Індивідуальні замовлення виконуються частковою передоплатою
Нанесення наклейки
Наклейка наноситься на чисті та рівні поверхні з незначною шорсткістю як на суху, так і мильну водяну основу, щоб уникнути утворення бульбашок. Для прикочування плівки до поверхні можна використовувати спеціальний ракель або звичайну пластикову карту.
Догляд за наклейкою
Забруднення з наклейки видаляються за допомогою губки та звичайних побутових мийних засобів. Не треба користуватися розчинниками, абразивними речовинами, оскільки вони можуть пошкодити наклейку та привести її в непридатність.
Як зняти наклейку
Для зняття наклейки її потрібно попередньо прогріти побутовим феном. Після чого, поступальними, маятниковими рухами відокремлювати плівку від поверхні. Якщо з'являються незначні залишки клею — змініть кут відклеювання.
Позбутися залишків клею досить легко. Змочіть ділянки з залишками клею спиртом, мийним засобом або Уайт-спіритом до повного розм'якшення клею, після чого протріть місця забруднення сухою ганчіркою до повного вбирання залишків клею. Не використовуйте розчинник для зняття клею! Це може пошкодити поверхню.
Постачані розміри: (вибираються біля ціни)
- 60 х 100 см
- 70 х 120 см
- 85 х 145 см
- Будь-який потрібний розмір вказується в довідниках до замовлення
Відеоінструкція з наклеювання плівки на стіл

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Кількість наліпок в наборі | 1 шт. |
| Область застосування наліпки | кухня, вітальня, спальня, дитяча, їдальня, передпокій |
| Поверхня для нанесення | пофарбована стіна, кахельна плитка, керамічна плитка, побутова техніка, двері, меблі, пластик, скло, дзеркало |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Світиться в темряві | Ні |
| Тематика виробу | Транспорт |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обрати розмір | 60 х 100 см |
- Ціна: від 260 ₴








