Інформаційний стенд "Класний куточок" 69 х 102 см ПВХ 3 мм

- Готово до відправки
- Код: КК-002
810 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інформаційний стенд "Класний куточок" настінний. Друкується на самоклейній плівці, яка наноситься на ПВХ завтовшки 3 мм. Стенд обладнаний трьома кишенями формату А4 й однією кишенею формату А5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 1025 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інформаційна кишеня | Так |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Матеріал кишень | ПВХ |
| Тип кишень | Прозорі |
- Ціна: 810 ₴




