Інформаційний стенд "Куток споживача" 60 х 50 см ПВХ 3 мм

- Готово до відправки
- Код: КСБ-008
520 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інформаційний стенд "Куток споживача" настінний. Друкується на самоклеючій плівці, яка наноситься на ПВХ товщиною 3 мм. Стенд оснащений двома кишенями формату А4 та двома формату А5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інформаційна кишеня | Так |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Матеріал кишень | ПВХ |
| Тип кишень | Прозорі |
- Ціна: 520 ₴

