Інформаційний стенд "Пожежна безпека" 69 х 102 см ПВХ 3 мм

- Готово до відправки
- Код: СПБ-02
840 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інформаційний стенд "Пожежна безпека" настінний. Друкується на самоклеючій плівці, яка наноситься на ПВХ товщиною 3 мм. Стенд оснащений сімома кишенями формату А4.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 1025 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інформаційна кишеня | Так |
| Кількість кишень | 7 шт. |
| Матеріал кишень | ПВХ |
| Тип кишень | Прозорі |
- Ціна: 840 ₴
