Настінний годинник (31 см) Of-03 японський стиль джапанді

-25%
- В наявності
- Код: Of-03
916 ₴
687 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний годинник в японському стилі джапанді підійде для сучасного офісу та дому.
Розмір годинника: 31х3,5 см.
Механізм кварцовий.
З секундною стрілкою.
Матеріал корпусу: пластик.
Матеріал обода: пластик.
Колір корпусу: коричневий під дерево.
Колір циферблату: кремовий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rikon |
| Країна виробник | Індія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір циферблату | Білий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Ні |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр циферблата, см | 30 |
| Призначення | Універсальні, В вітальню, В офіс, В кухню |
| Особливості | З секундною стрілкою |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Формат часу | 12 год |
- Ціна: 687 ₴



