Настінний годинник для кухні "Чашка3-Wh" Бутиль Білий (40х26 см) Time

-20%
- В наявності
- Код: Чашка3-Wh
746 ₴
596 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замовляйте оригінальний годинник в кухню у вигляді чашки, він стане незвичайною прикрасою вашого приміщення.
Основні характеристики:
Розмір: висота - 26 см, ширина - 40 см, товщина - 4 см.
Діаметр циферблату - 18 см.
Матеріал корпусу - пластик.
Циферблат закрит склом.
Є секундна стрілка.
Механізм: кварцовий тихий плавного ходу.
Живлення від пальчикової батарейки АА (не йде в комплекті).
Поставляєтся в картонній коробці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Фігурна |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Призначення | У кухню, у вітальню |
| Особливості | З секундною стрілкою |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Формат часу | 12 год |
- Ціна: 596 ₴


