Настінний годинник RIKON ходики (41х26 см) "Маятник-49-D" темне дерево

-14%
- В наявності
- Код: Маятник-49-D
1 476 ₴
1 276 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замовляй красивий настінний годинник з маятником RIKON.
Основні характеристики:
Розмір годинника: висота - 41 см, ширина - 26 см, товщина - 5 см.
Діаметр циферблату: 18 см.
Механізм плавний кварцовий тихого ходу.
Матеріал корпусу: пластик.
Цифри арабські.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rikon |
| Країна виробник | Індія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Фігурна |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір циферблату | Коричневий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Барометр | Ні |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Місячний календар | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Термометр | Ні |
| Тип будильника | відсутній |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 410 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маятник | Да |
| Призначення | Універсальні, У вітальню, У кухню |
| Особливості | З секундною стрілкою, з маятником |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Формат часу | 12 год |
- Ціна: 1 276 ₴






