Годинник безшумний (54х60 см) металевий настінний з відкритим механізмом шестернями колещатками скелетон ретро вінтаж під старину

-25%
- В наявності
- Код: OV-0008_Y637
8 456,67 ₴
6 342,50 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довжина: 54 см Товщина: 6,5 см Висота: 60 см Матеріал: скло, метал Механізм: кварцовий Живлення: батарейка АА Рухомим візуально механізмом Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Римські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр циферблата, см | 50 |
| Призначення | Універсальні, В вітальню, В офіс, В кухню, В дитячу, В спальню |
| Особливості | Безшумні, Скелетони |
| Стиль | Хай-тек (hi-tech), Класичний, Ретро (вінтаж) |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Формат часу | 12 год |
- Ціна: 6 342,50 ₴
