Годинник безшумний (80,5 см) металевий лофт настінний OV-0068 чорний

-25%
- В наявності
- Код: OV-0068_ALG-13
5 876,67 ₴
4 407,50 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр: 80,5 см Товщина: 5 см Вага: 2,250 кг Матеріал: метал Механізм: кварцовий Живлення: батарейка АА Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 805 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр | 805 мм |
| Довжина | 805 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Індекси |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр циферблата, см | 80 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Призначення | Універсальні, В вітальню, В офіс, В кухню, В дитячу, В спальню |
| Особливості | Безшумні |
| Стиль | Хай-тек (hi-tech), Класичний |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Формат часу | 12 год |
- Ціна: 4 407,50 ₴





