Інтер'єрна наклейка на двері (вінілова плівка самоклейна ламінована ПВХ) 200 х 65 см

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: БП-fl103187
від 530 ₴
Показати оптові ціниОтримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Інтер'єрна наклейка на двері (вінілова плівка самоклейна ламінована ПВХ) 200 х 65 см»

З кожним замовленням у нашому магазині Ви отримуєте приємний сюрприз абсолютно безплатно! Цей сюрприз гарантовано буде корисний під час прикрашення Вашого інтер'єру.
Приємних покупок!
Як наклеїти наклейку на двері без повітряних бульбашок?
(Шортуватості, мікроглиблення, нерівності), то змочувати її не треба, оскільки волога залишиться в заглибленнях і мікротріщинах.
і знім можна впоратися поодинці. Для цього нанесіть по верху та бокам наклейки на 10 см нижче верхнього краю, смужки малярного скотчу або обрізання нашої плівки. Ці звисаючі мітки й будуть утримувати рівно вашу наклейку на двері на початку процесу.
, що звищують мітки, пригладьте до торців. Не треба знімати відразу всю основу наклейки. Загорніть верх наклейки та відшаруйте паперову основу на п'ять сантиметрів, після чого зріжте її. Частина зі зрізаною основою можна прикочувати до дверей.
можна знімати бічні мітки. Підіймаючи наклейку, відклеюйте паперовий по десять сантиметрів і прикочуйте наклейку. Для запобігання появі повітряних бульбашок, стежте, щоб клейкий шар самовільно не торкався до поверхні.
Для прикачування скористайтеся ракелем або пластиковою картою.
треба враховувати, що залишки рідини припаде викотувати під великим тиском. Водночас упродовж двох діб наклейка погано триматиметься. Рідина залишається в нерівностях поверхні, у шорсткість, це призводить до відшаровування наклейки. Краї плівки можуть відклеюватися. Щоб цього уникнути, необхідно обрізати 2-3 мм наклейки периметром
у жодному разі не треба проколювати їх голкою. Це тільки погіршить ситуацію. Поки голка прокотить два шари наклейки, вона встигне надати клейовий шар до поверхні навколо проколювання і в підсумку повітря залишиться. Для того, щоб позбутися бульбашок, скористайтеся новим канцелярським лезом. Ретельно протріть його від мастила та полум'я доторкніться до краю міхура. Після проколювання видавіть повітря нігтем у напрямку до проколу.
і не здавлюйте її. Від нагрівання матеріал наклейки розшириться й розм'якшиться, що тільки погіршить ситуацію. Стежте за складками в процесі накатки, якщо вони утворюються — відклейте наклейку, розпрасуйте та прикатайте.
Вони не підлягають перенесенню на іншу поверхню. Найбільш міцно наклейка тримається на рівній, гладкій поверхні. Повне приклеювання наклейки до поверхні за кімнатної температури відбувається упродовж двох діб. Якщо ви прикатували плівку на воду або водно-мильний розчин, то до повного приклеювання знадобиться від трьох до п'яти діб.
Відеоінструкція з наклеювання плівки на двері

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2000 мм |
| Кількість наліпок в наборі | 1 шт. |
| Область застосування наліпки | туалет, кухня, ванна, вітальня, спальня, дитяча, їдальня, передпокій |
| Поверхня для нанесення | меблі, скло, двері, дзеркало |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Світиться в темряві | Ні |
| Тематика виробу | Рослини |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри: | 200 х 65 см |
- Ціна: від 530 ₴







