Магніт на холодильник широкоформантний, 180 х 60 см, Лицьова

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: МБП_fl101772
від 800 ₴
Показати оптові ціниОтримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Магніт на холодильник широкоформантний, 180 х 60 см, Лицьова»

З кожним замовленням у нашому магазині Ви отримуєте приємний сюрприз абсолютно безплатно! Цей сюрприз гарантовано буде корисний під час прикрашення Вашого інтер'єру.
Приємних покупок!
Наклейка на холодильник — чудовий спосіб швидко та недорого освіжити інтер'єр
Якщо потрібно закрити подряпину, швидко та недорого оновити інтер'єр кухні — то Вам варто звернути увагу на наші вінілові наклейки для холодильника. Вони являють собою самоклейну плівку з нанесеним на неї зображенням. Зображення на плівці захищене прозорою ламінацією, тому Вам не варто турбуватися за його збереження, пошкодити ламінацію досить складно. Купуючи самоклейну наклейку для холодильника, Ви вирішуєте як мінімум дві завдання: оновлюєте інтер'єр і захищаєте корпус холодильника від механічних пошкоджень.
Ви можете вибрати будь-який розмір наклейки. Як із наявних на сайті, так і замовивши індивідуальний. Так само легко Ви можете вибрати будь-яке зображення з представлених у магазині або ж надіслати нам власне. І ми виготовимо та вишлемо Вашу наклейку впродовж декількох годин.
Відеоінструкція з нанесення вінілової наклейки на холодильник

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Магніт сувенірний |
| Матеріал магніту | Вініл |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Магніт |
| Сторони покриття | Лицьова (В) |
- Ціна: від 800 ₴









