Флора морська наклейка в акваріум 40х65 см.

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: wt007-40х65-1
200 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Флора морська наклейка в акваріум 40х65 см.»

З кожним замовленням у нашому магазині Ви отримуєте приємний сюрприз абсолютно безплатно! Цей сюрприз гарантовано буде корисний під час прикрашення Вашого інтер'єру.
Приємних покупок!
Самоклейні фони нашого виробництва додадуть глибини та барвистості Вашому акваріуму. Наклейку можна нанести як на скло, так і під скло (Ви можете наклеїти фон як зовні акваріума, так і всередині).
Будь ласка, вмовляйте в коментарі до замовлення, на який бік Ви плануєте наклеїти наклейку: всередині або зовні.
У нашому асортименті 8 розмірів наклейок. Ви можете вибрати потрібний розмір біля ціни. Також ми можемо виготовити для Вас наклейку індивідуального розміру.
Як нанести наклейку в акваріум
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 650 мм |
| Кількість наліпок в наборі | 1 шт. |
| Область застосування наліпки | туалет, кухня, ванна, вітальня, спальня, дитяча, їдальня, передпокій |
| Поверхня для нанесення | пофарбована стіна, кахельна плитка, керамічна плитка, побутова техніка, двері, меблі, пластик, скло, дзеркало |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Світиться в темряві | Ні |
| Тематика виробу | Риби, підводні мешканці |
| Колір | Синій |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обрати розмір | 40 х 65 см |
- Ціна: 200 ₴



