Фон в акваріум самоклейний 40х65 см.

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: wt10556-40х65-1
200 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фон в акваріум самоклейний 40х65 см.»

З кожним замовленням у нашому магазині Ви отримуєте приємний сюрприз абсолютно безплатно! Цей сюрприз гарантовано буде корисний під час прикрашення Вашого інтер'єру.
Приємних покупок!
Самоклейні фони нашого виробництва додадуть глибини та барвистості Вашому акваріуму. Наклейку можна нанести як на скло, так і під скло (Ви можете наклеїти фон як зовні акваріума, так і всередині).
Будь ласка, вмовляйте в коментарі до замовлення, на який бік Ви плануєте наклеїти наклейку: всередині або зовні.
У нашому асортименті 8 розмірів наклейок. Ви можете вибрати потрібний розмір біля ціни. Також ми можемо виготовити для Вас наклейку індивідуального розміру.
Як нанести наклейку в акваріум
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обрати розмір | 40 х 65 см |
| Довжина | 650 мм |
| Кількість наклейок в наборі | 1 шт. |
| Область застосування наклейки | ванна, вітальня, дитяча, кухня, передпокій, спальня, їдальня, туалет |
| Поверхня для нанесення | побутова техніка, двері, дзеркало, кахельна плитка, керамічна плитка, меблі, пофарбована стіна, пластик, скло |
| Поверхню наклейки | глянцева |
| Світиться в темряві | Немає |
| Тематика вироби | Риби, підводні мешканці |
| Колір | Синій |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 200 ₴



