Плівка червона для декору поверхонь будинку Oracal 641 No 031

- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 641_031
220 ₴/кв.м
Мінімальне замовлення — 3 кв.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витратні матеріали є відрізними та продаються за повною передоплатою.
У зв'язку з особливостями паковання мінімальне замовлення від 3 м2 .
Кольорова розкладка самоклейної плівки
Кольорова самоклейна плівка — це спеціальна двошарова плівка, верхній шар якої виготовляється з полівінілхлориду різних кольорів, на який нанесений клейовий склад, а нижній шар — це захисна підкладка з паперу, яка захищає клейовий шар. Цю плівку досить просто наносити на будь-яку поверхню, просто відшарувавши захисний папір.
Монтажну плівку дуже часто використовують для перенесення вирізані зображень.
Продаж плівки на відрізн проводиться кратний метр і за повною передоплатою.

| Самоклейна ПВХ-плівка | Oracal 641 |
| Термін експлуатації | у разі зовнішнього використання — не менш ніж 3 роки |
| Кількість відтінків | глянсових — 60, матових — 60 |
| Товщина плівки без клейового шару | 80 мкм |
| Клейова основа | поліакрилатова дисперсія |
| Підкладка | силіконізований папір, 137 г/м2 |
| Температура застосування | від -40 °C до +80 °C |
| Температура приклеювання | не нижче ніж +10 °C |
| Ширина рулону | 1 м |
| Довжина рулону | 50 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Німеччина |
| Декоративна особливість | Однотонна |
| Структура поверхні | Глянець |
| Товщина | 0.8 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 220 ₴/кв.м
- Мінімальне замовлення: 3 кв.м




