Набір патріотичних наклейок 26 штук на аркуші 100 х 80 см

Подарунок
- Готово до відправки
- Код: NAK-2
360 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір патріотичних наклейок 26 штук на аркуші 100 х 80 см»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір патріотичних наклейок із 26 штук. Кожна наклейка клеїться окремо. Ви можете використовувати наклейки для декору приміщень або предметів. Ці наклейки одноразові, зняти наклейку та переклеїти на іншу поверхню, не пошкодивши зображення неможливо.
Шанувані клієнти! Зверніть увагу, що у зв'язку з різницею у кольоропередаванні екранів відтінок виробу в реальності може відрізнятися від зображеного на фото.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Кількість наліпок в наборі | 26 шт. |
| Область застосування наліпки | кухня, вітальня, спальня, дитяча, їдальня |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Світиться в темряві | Ні |
| Тематика виробу | Військова, історична |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 800 мм |
| Розміри наклейок | |
| Розмір аркуша | 100 х 80 см |
- Ціна: 360 ₴





