Трафарет літерний з цифрами (англійський алфавіт) висота символу 60 мм (traf_e2)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 45689-АНГЛ-60 мм
420 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трафарет багаторазовий з англійським алфавітом і цифрами, для фарбування з тонкого пластику.
Гнучкість пластику дозволяє здійснювати нанесення фарби на вигнуті поверхні.
За допомогою трафаретів можна створювати тексти на будь-якій поверхні.
Застосовуються як для фарбування, так і для створення об'ємних елементів
Не роз'їдається розчинниками. Легко чиститься будь-якими розчинниками.
Під замовлення виготовляються будь-які зображення в будь-яких розмірах
За індивідуальними розмірами мінімальне замовлення 200 грн
Замовлення за індивідуальним зображенням приймаються за передоплатою.
![]() |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 6 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика малюнка/форми | Фрази/слова |
| Тип | Трафарет |
| Ширина | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота символу (мм) | 60 мм |
- Ціна: 420 ₴



