Трафарет букви та цифри, висота символу 50 мм (у наявності від 15, до 80 мм)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: АТЦ-50
від 400 ₴
Показати оптові ціниТрафарет багаторазовий з буквами та цифрами (на два алфавіти, укр/рос), для фарбування з тонкого пластику.
В наявності є набірні символи з рамкою для набору, набірні цифри з рамкою для набору та набірні трафарети для інвентарної нумерації.
Гнучкість пластику дозволяє здійснювати нанесення фарби на вигнуті поверхні.
За допомогою трафаретів можна створювати тексти на будь-якій поверхні.
Застосовуються як для фарбування, так і для створення об'ємних елементів
Не роз'їдається розчинниками. Легко чиститься будь-якими розчинниками.
Під замовлення виготовляються будь-які зображення в будь-яких розмірах
Замовлення за індивідуальним зображенням приймаються за передоплатою.
![]() |
Найчастіше при використанні багаторазового трафарету до 10 разів, вигідніше за ціною замовити 10 одноразових трафаретів з самоклеючої плівки який буде без перемичок і краще виглядати. Самоклеїться трафарет можна використовувати тільки один раз і неможливо застосувати для певних поверхонь, таких як: покриття з пильної основою, глибокої текстурою і пористою поверхнею.
При використанні багаторазових пластикових трафаретів в індивідуальних ескізах, малюнках, додаються перемички для утримання внутрішніх фрагментів, що призводить до погіршення естетичного вигляду та зорового сприйняття малюнка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 3 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика малюнка/форми | Фрази/слова |
| Тип | Трафарет |
| Ширина | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота символу (мм) | 50 мм |
- Ціна: від 400 ₴






