Інформаційний стенд "Куток споживача" 40 х 50 см ПВХ 3 мм

- Готово до відправки
- Код: КС-001
390 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інформаційний стенд "Куток споживача" настінний. Друкується на самоклеючій плівці, яка наноситься на ПВХ товщиною 3 мм. Стенд оснащений однією кишенею формату А4 та однією формату А5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інформаційна кишеня | Так |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал кишень | ПВХ |
| Тип кишень | Прозорі |
- Ціна: 390 ₴

