Уценка Самоклеящаяся виниловая плитка в рулоне 0,6*3m*2мм Мат (D) SW-00002841

- В наявності
- Код: SW-00002841
450 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покривається панеллю площа | 1,8 |
| Розмір | 600*3000*2 мм |
| Товщина | 2 |
- Ціна: 450 ₴



