Настінний красивий годинник камінням "Павлин" з маятником (75 см) Time

-25%
- В наявності
- Код: Павлины_Маят_Бол
3 900 ₴
2 925 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний годинник "Павичі" з маятником (75 см) [Пластик, Під склом] Time
Дуже красиві настінний годинник з парою павичів. Годинник прикрашені стразами. Годинник з маятником.
Розмір годин по вертикалі: 75 см.
Механізм кварцовий тихого ходу.
Матеріал корпусу: пластик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Фігурна |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | є |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальні |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Формат часу | 12 год |
- Ціна: 2 925 ₴


