Фосфорний настінний годинник Світиться Круглий (30 см) Timelike™ Ph-01-W білий

-25%
- В наявності
- Код: Ph-01-W
916 ₴
687 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний годинник Фосфорний Світиться Круглий (30 см) Timelike™
Дуже красиві настінний годинник з стрілками і цифрами, що свІтяться. Час буде видно навіть вночі, в темній кімнаті.
Розмір годинника: 30х4 см.
Механізм кварцовий.
Матеріал корпусу: пластик.
Матеріал обода: пластик.
Колір корпусу: чорний.
Колір циферблату: білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timelike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 687 ₴







