Настінний годинник Штурвал3-D Морський (35 см) Rikon темно-коричневий

-25%
- В наявності
- Код: Штурвал3-D
796 ₴
597 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний годинник Штурвал Морський (35 см) [Пластик, під склом] Rikon
Дуже красиві настінний годинник у вигляді морського штурвала.
Розмір годинника: діаметр 35 см, товщина 4 см.
Розмір циферблату: 20 см.
Механізм кварцовий.
Матеріал корпусу: пластик.
Колір: темно-коричневий, темне дерево.
Є секундна стрілка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rikon |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Призначення | В офіс, Універсальні, В вітальню, В дитячу, кухню, В спальню |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Формат часу | 12 год |
| Колір корпусу | Темно-коричневий |
| Колір циферблата | Темно-коричневий |
- Ціна: 597 ₴





