Настінний годинник Класика-67 Прямокутний (32х26 cм)

-25%
- В наявності
- Код: C-67
924 ₴
693 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний годинник Класика-66 Прямокутні (41х35 cм) [Пластик, під склом]
Дуже красиві настінний годинник.
Розмір годинника: 32х26 см.
Механізм кварцовий.
Матеріал корпусу: пластик.
Матеріал обода: пластик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinShahe |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір циферблату | Білий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Призначення | Універсальні, В вітальню, В кухню, В офіс |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Формат часу | 12 год |
- Ціна: 693 ₴
