Настінний годинник Безшумний (30 см) OH-252-Yellow QUARTZ жовтий в спальню дитячу

-25%
- В наявності
- Код: OH-252-Yellow
772 ₴
579 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже гарний настінний годинник мінімалістичного дизайну. Тихий кварцевий механізм дозволить розмістити їх навіть у дитячій чи спальні. Годинник має благородний колір.
Розмір годинника: 30х5 см.
Механізм кварцовий тихого ходу.
Матеріал корпусу: пластик.
Матеріал обода: пластик.
Колір ободу: жовтий.
Колір циферблату: білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір циферблату | Жовтий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Ні |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 579 ₴









