Настінний годинник Безшумний (30 см) OH-252-Sky QUARTZ блакитний в спальню дитячу

-25%
- В наявності
- Код: OH-252-Sky
772 ₴
579 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже гарний настінний годинник мінімалістичного дизайну. Тихий кварцевий механізм дозволить розмістити їх навіть у дитячій чи спальні. Годинник має благородний колір.
Розмір годинника: 30х5 см.
Механізм кварцовий тихого ходу.
Матеріал корпусу: пластик.
Матеріал обода: пластик.
Колір ободу: блакитний.
Колір циферблату: білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Колір циферблату | Блакитний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Ні |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр циферблата, см | 30 |
| Призначення | Універсальні, В вітальню, В офіс, В дитячу, У спальню, У кухню |
| Особливості | З секундною стрілкою, безшумні |
| Стиль | Хай-тек (hi-tech), Класичний, Дитячий |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Формат часу | 12 год |
| Хід секундної стрілки | Плавний |
- Ціна: 579 ₴









