Годинник 3D настінний великий наліпка дзеркальний DIY 3Д ефект ( 100 см) Римські-Cu-100 бронзовий мідний

-25%
- В наявності
- Код: Римские-Cu-100
799 ₴
599 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр на фото 100 см. Довільне наклеювання елементів за спеціальним шаблоном, що йде в комплекті, передбачає, що Ви можете поклеїти їх діаметром від 70 см до 130 см (за шаблоном у комплекті). Товщина: 3 см Матеріал: пластик Механізм: кварцовий Живлення: батарейка АА Ефект 3D Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Фігурна |
| Колір циферблату | Мідний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Діаметр | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Римські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр циферблата, см | 100 |
| Призначення | Універсальні, В вітальню, В офіс, В кухню, В дитячу, В спальню |
| Особливості | 3D-дизайн |
| Стиль | Хай-тек (hi-tech), Класичний |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Формат часу | 12 год |
- Ціна: 599 ₴
