Годинник безшумний (52 см) металевий настінний зі стразами, камінням OV-0027

-25%
- В наявності
- Код: OV-0027_5102SL
3 296,67 ₴
2 472,50 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр: 52 см Товщина: 4 см Матеріал: метал Механізм: кварцовий Живлення: батарейка АА Годинник металевий з елементами імітації кришталю. Матеріал елементів пластик Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр | 520 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр циферблата, см | 50 |
| Призначення | Універсальні, В вітальню, В офіс, В кухню, В дитячу, В спальню |
| Особливості | Бесшумные, Із секундною стрілкою |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Формат часу | 12 год |
- Ціна: 2 472,50 ₴
