Годинник безшумний (49,5 см) металевий настінний OV-0065

-25%
- В наявності
- Код: OV-0065_Y5198X
3 153,33 ₴
2 365 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр: 49,5 см Товщина: 3,5 см Вага: 0,700 кг Матеріал: метал Механізм: кварцовий Живлення: батарейка АА Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр | 495 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр циферблата, см | 50 |
| Призначення | Універсальні, В вітальню, В офіс, В кухню, В дитячу, В спальню |
| Особливості | Безшумні |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Формат часу | 12 год |
| Циферблат | Без цифр |
- Ціна: 2 365 ₴



