Годинник безшумний (60 см) металевий лофт настінний OV-0070 золотистий

-25%
- В наявності
- Код: OV-0070_ALG-11
4 013,33 ₴
3 010 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр: 60 см Товщина: 3,5 см Вага: 1,260 кг Матеріал: метал Механізм: кварцовий Живлення: батарейка АА Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Римські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр циферблата, см | 60 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Призначення | Універсальні, В вітальню, В офіс, В кухню, В дитячу, В спальню |
| Особливості | Безшумні |
| Стиль | Хай-тек (hi-tech), Класичний |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Формат часу | 12 год |
- Ціна: 3 010 ₴




