Годинник дзеркальний безшумний (35,5 см) настінний OV-0108

-25%
- В наявності
- Код: OV-0108_3002-4
1 720 ₴
1 290 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр: 35,5 см Товщина: 4 см Вага: 0,870 кг Матеріал: скло, пластик Усередині годинника маленьке декоративне каміння Механізм: кварцовий Живлення: батарейка АА Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 355 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр | 355 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр циферблата, см | 35 |
| Призначення | Універсальні, В вітальню, В офіс, В кухню, В дитячу, В спальню |
| Особливості | Безшумні, З секундною стрілкою |
| Стиль | Хай-тек (hi-tech), Класичний |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Формат часу | 12 год |
- Ціна: 1 290 ₴




