Акрилові дзеркальні панно Ромби 60 х 90 см з товстих сегментів (товщина 2 мм + скотч) ромб – 110 х 200 мм

- В наявності
- Код: АКЗ-Ромб-02
1 620 ₴
+380 (97) 237-19-48
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акрилове дзеркало, що не б'ється - самоклеючі на скотчі
Настінне дзеркальне панно – чудовий спосіб оживити інтер'єр та візуально розширити простір у квартирі.
Панно складається з набору окремих деталей ромбовидної форми, виготовлених із дзеркального самоклеючого акрилу товщиною 2 міліметри.
Для кріплення панно на стіну не потрібні додаткові кріплення. Просто зніміть захисну плівку з клейового шару та наклейте на суху, чисту та рівну поверхню.
Випускаються набори з такими розмірами. Щоб обрати потрібний розмір, натисніть на відповідне посилання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa, Для дому, Для ванної кімнати, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 г |
| Висота | 900 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір панно | 60 х 90 см |
- Ціна: 1 620 ₴




